DASIS - Léto 2002
Zahájili jsme distribuci nového ročníku publikace DASIS - Léto. V letošním roce bude doplněna o přílohu Outdoorového vybavení. Krom této přílohy naleznete v publikaci nové regiony a širší výběr ubytování. Publikace naleznete na stávajících distribučních místech: čerpací stanice, prodejna sportovního zboží, velkoprodejny sportu GigaSport, DrapaSport, v supermarketech Globus a v informačních kancelářích i na pultech hotelů a penzionů. 
Tradičně přinášíme ucelené informace o sportu a turistice v 15 regionech ČR. Vybrány jsou zajímavosti a památky a také Tipy na výlet s kolem i pěšky. Každý region nabízí spoustu ubytovacích kapacit a pokud by Vám výběr nestačil, lze si prolistovat naší internetovou databázi www.dasis.cz , na jejíž stránkách právě jste, nebo hotelový vyhledávač www.hotelyapenziony.cz . 1-blatna.jpg (52677 bytes)
Pro ubytovatele nabízíme registraci do internetové databáze ubytování, které je připravována do režimu ON-LINE. tento režim Vám umožní aktualizovat denně svou volnou kapacit i další informace a pro klienty, kteří si vybírají dovolenou přinese okamžitou moýnost zjištění volných pokojů, ceny a ON-LINE rezervace. Ubytovatelé, informujte se o podmínkách na tel.: 02/22716678 nebo na E-mail: tour@dasis.cz .
1-salz.jpg (52256 bytes) Novinkou je pozvánka na dovolenou do blízského Rakouska do oblasti Salcburska. Výběr nejzajímavějších míst a atrakcí Vám zpříjemní pořízení karty Joker, která Vám umožní zdarma nebo s velkou slevou navštívit vybrané atrakce.
K získání další informací máte možnost použít přiložených kupónů. Výběr kvalitních a cenově dostupných hotelů vám předkládáme přílohou.
Brožurka je doplněná o mapu celé České republiky s vytipováním památek a samozřejmě s nabídkou objektů k přenocování.

V brožuře naleznete také kupóny se slevou na vstup do Zoologických zahrad v Jihlavě, Dvoře Králové, Olomouci, Vyškově, Plzni, Hodoníně a Ústí n.L.

1-mapa.jpg (28020 bytes)